Зволожуючі краплі

  Зволожуючі краплі для лінз повинні бути під рукою навіть тоді, коли не маєте характерного відчуття сухості та дискомфорту. Носіння коректорів зору, навіть якщо вони правильно підібрані та ви за ними ретельно доглядаєте, спричиняє недостатнє проникнення повітря до рогівки. Результат – сухість та неприємні відчуття. Тому одразу при купівлі контактних лінз для очей підберіть зволожуючі краплі.

  Коли потрібні краплі

  Краплі для очей при носінні лінз обов’язково потрібно мати серед своїх аксесуарів для догляду, щоб потім не довелося в екстреному порядку шукати їх в аптеці, де, до речі, вони є не завжди. Однак у деяких випадках ризик виникнення дискомфорту підвищується. Отже, вам точно знадобляться зволожуючі краплі для лінз, якщо:

  • – тривалий час носите коректори (наприклад, використовуєте пролонговані або безперервного типу);
  • – займаєтесь спортом, у тому числі плаванням;
  • – багато працюєте за комп’ютером;
  • – маєте алергічні реакції;
  • – доводиться перебувати в запилених приміщеннях;
  • – маєте чутливі очі.

  Краплі для очей із лінзами є дієвим способом захисту та профілактики патологій, спричинених сухістю та різного роді інфекціями, які можуть заноситися з коректорами.

  Користування зволожуючими засобами

  Загалом краплі зроблені для того, щоб швидко усувати дискомфорт та сухість. Використання зручне, не викликає жодних складнощів. Насамперед ретельно вимийте руки. У разі потреби зніміть лінзи. Далі закиньте голову, відтягніть нижню повіку й видавіть 1–2 краплі, потримайте очі відкритими.

  Детальна інструкція щодо використання та дозування зазначається безпосередньо в листку-вкладиші. Обов’язкового перечитайте його перед застосуванням.

  Рекомендації щодо вибору

  Зволожуючі краплі для контактних лінз в нашій «Окуляровій майстерні» представлені великим асортиментом. Як вибрати та придбати ті, які підходять саме вам? Отже, рекомендації:

  • – ознайомтеся з інструкцією, у ній зазвичай вказано, для яких випадків підходять ті чи інші препарати. Якщо лише починаєте користуватись коректорами зору, то в Okuliarova можете отримати консультацію фахівця;
  • – дізнайтесь особливості використання. Одні засоби розраховані на закапування безпосередньо під час носіння лінз, при використанні інших їх потрібно виймати. Тобто, щоб краплі подіяли, вони повинні потрапити на поверхню ока. Перший тип використовувати зручніше;
  • – прочитайте протипоказання. Насамперед перевірте склад, щоб впевнитися, чи не маєте індивідуальної непереносності компонентів.

  Також рекомендуємо перевірити умови та строки зберігання. І головне, якщо вже замовили та почали користуватися, дотримуйтесь заявлених правил.

  Замовити зволожуючі краплі за доступною ціною можна у нас просто зараз. Оформляйте онлайн або телефонуйте нашим менеджерам. Пропонуємо швидку доставку по Україні, у тому числі по Києву, вартість – згідно з тарифами перевізника.