Торичні контактні лінзи

  Фільтри

    

   Бренди
   Базова кривизна (BC)
   Режим заміни
   UV фільтр

   Торичні лінзи мають сферо-циліндричну форму, що відрізняє їх від звичайних. Унікальність полягає в тому, що їм властиві різні оптичні сили в горизонтальному/вертикальному напрямку. Одна величина цих контактних лінз коригує астигматизм, друга – супутню патологію. Торичні контактні лінзи призначені для виправлення певної ділянки рогівки.

   Особливості та переваги торичних лінз

   Астигматичні лінзи мають декілька суттєвих переваг, а саме:

   • – стабільне розміщення на оці внаслідок кривини задньої поверхні;
   • – легке звикання, у них доволі швидко стає комфортно;
   • – широка оптична зона, що гарантує чіткий та ясний зір.

   Спеціальні лінзи при астигматизмі забезпечують якісну корекцію зору. Це досягається наявністю призматичного баласту. Лінзи ущільнені в нижній частині, верхній шар тонший. При використанні таких коректорів зору досягається правильне фокусування, чіткість зберігається навіть у сутінках.

   Ключові характеристики

   Контактні лінзи для астигматизму забезпечують якісну корекцію зору, у тому числі завдяки своїм специфічним характеристикам. Насамперед це складна конфігурація. Для них дуже важливе правильне позиціювання на очному яблуку, тому для орієнтира наносяться мітки. Навіть при кліпанні циліндрична вісь не зміщується. Астигматичні лінзи одночасно здатні коригувати короткозорість та далекозорість.

   Серед інших параметрів:

   • – вологовміст – до 69%, коефіцієнт киснепроникнення – 129. Якщо вирішите замовити торичні лінзи, то не матимете гіпоксії рогівки;
   • – інтегровані УФ-фільтри, які затримують шкідливе сонячне випромінювання;
   • – періодичність заміни – 2 тижні або 1 місяць. Догляд за ними полягає в регулярному промиванні в спеціальному розчині та зберіганні в контейнері.

   В Okuliarova вартість торичних лінз доступна, тому купити їх у разі потреби коригування астигматизму не буде проблемою. Замовлення приймаються онлайн з усіх куточків України, куди здійснюють доставку транспортні компанії.

   Матеріали для виготовлення торичних лінз: який краще вибрати

   Торичні контактні лінзи виготовляються з двох типів матеріалів – гідрогель та силікон-гідрогель. Кожен із них має свої особливості. Варто вибирати той, який зручний саме вам. А щоб це було легше зробити, розкажемо про них детальніше.

   Гідрогелеві виготовляються з матеріалів, які містять у собі значну кількість вологи. Вона необхідна для того, щоб око не відчувало дискомфорту. Завдяки цьому виключена дегідратація рогівки. При носінні їх утворюються певні канали, якими надходить кисень. Гідрогелеві лінзи м’які й дуже комфортні. Однак їх не рекомендується носити протягом тривалого часу, оскільки кисень вони зовсім не пропускають.

   Силікон-гідрогелеві за ціною дорожчі, однак внаслідок наявності в складі силікону вони мають високу киснепроникність, а також оптимальний вміст вологи. Це гарантує відсутність ефекту пересихання очей, що, своєю чергою, забезпечує комфорт використання. Окремі силікон-гідрогелеві лінзи можна носити протягом 30 днів, якщо це дозволив лікар. Однак врахуйте, що такі коректори зору пружніші, а отже, вони дещо жорсткіші.

   Як вибрати торичні контактні лінзи

   Насамперед варто відвідати офтальмолога для визначення кривини рогівки та кришталика і вже на основі отриманої інформації вибирати. Якщо маєте рецепт, то звертайте увагу на такі параметри:

   • – режим носіння. Враховуйте, чи маєте змогу знімати на ніч, чи потрібні лінзи для пролонгованого використання. Можна знайти навіть такі, які розраховані на 30 днів безперервного носіння;
   • – період заміни. Денні коштують недорого, однак врахуйте, що їх доведеться після використання одразу викидати. Водночас двотижневі та місячні, найімовірніше, не підійдуть, якщо у вас дуже чутливі очі. Період заміни потрібно підбирати експериментальним шляхом;
   • – матеріал. Силікон-гідрогелеві лінзи сьогодні популярніші, хоча залежно від режиму носіння можуть підійти й гідрогелеві;
   • – повітропроникність. Чим вищий цей показник, тим комфортнішим виявиться використання торичних лінз.

   Придбати лінзи можна в нашій мережі оптик «Окулярова майстерня». Якщо у вас виникають складнощі з вибором астигматичних коректорів зору, то пропонуємо консультацію фахівця. Він з огляду на ваші особливості допоможе підібрати відповідні контактні лінзи.