Сонцезахисні окуляри INVU B1127A

2800 грн

0 відгуків

ЛІВЕ ОКО

Гарантовано безпечне оформлення замовлення

Привіт зі Швейцарії!

INVU — швейцарський бренд сонцезахисних окулярів та оправ родом із Цюріха створений фахівцями Swiss Eyewear Group AG

9 шарові поляризаційні лінзи, виготовлені за новою унікальною технологією, яка дозволила значно покращити показники блокування відблисків

ПЕРШИЙ ШАР

Ультра-поляризація

Для тотального захисту від відблисків. Ультраполяризаційний фільтр – це «серце» 9-шарових лінз INVU. Цей унікальний центральний шар ефективно усуває відблиски. Завдяки фільтру та особливій інтелектуальній системі керування світлом, лінзи INVU надають користувачеві захищене від відблисків, в міру контрастне та високоякісне зображення.

Сонцезахисні окуляри INVU B1127A - Окулярова Майстерня
ДРУГИЙ ШАР

Коректор кольору

Для кращого сприйняття кольорів та підвищеного розмаїття зображення. Технології ультраполяризаційного шару та шару посилення кольору поєднуються, щоб забезпечити користувачеві найкращу якість зображення. Ультра-поляризатор прибирає відблиски, тоді як підсилювач кольору підвищує контраст і дозволяє передати справжні кольори та відтінки.

Сонцезахисні окуляри INVU B1127A - Окулярова Майстерня
ТРЕТІЙ ШАР

Ультрафіолетовий
фільтр

100% захисту від шкідливого випромінювання ультрафіолетового проміння (UV-400). Вплив ультрафіолету може призвести до серйозних травм і проблем: можлива навіть катаракта або дистрофія м’язів очей. Захисний шар ультраполяризаційних лінз INVU повністю блокує шкідливі ультрафіолетові промені аж до 400 нанометрів, одночасно пропускаючи до ока корисне світло.

Сонцезахисні окуляри INVU B1127A - Окулярова Майстерня
ЧЕТВЕРТИЙ ШАР

Удароміцність

Можливість спокійно насолоджуватися активним способом життя.
Завдяки багатошаровості ультраполяризаційні лінзи INVU фактично неможливо розбити. Саме тому лінзи INVU виробництва Swiss Eyewear Group чудово підходять для занять спортом та іншого активного проведення часу.

П’ЯТИЙ ШАР

Захист від подряпин

Продовжить задоволення від носіння. Потертості та подряпини на лінзах окулярів погіршують видимість. Ультраполяризаційні лінзи INVU мають особливе міцне покриття, що запобігає подряпинам. Чим краще захищені лінзи – тим довше можна носити окуляри та насолоджуватись їх якістю.

Сонцезахисні окуляри INVU B1127A - Окулярова Майстерня

Бренд

Стать

Жіночі

Форма оправи

Овальна

Матеріал оправи

Метал

Колір лінзи

Сірий

Поляризація

Так