Розчини для лінз

  Характеристики та особливості використання розчинів для лінз

  Контактні лінзи – гарна альтернатива окулярам, адже дозволяє вільно тренуватися, подорожувати, кататися на велосипеді без дискомфорту. Вона подбає про здоров’я очей і забезпечить зручність тільки за умови правильного, регулярного догляду. Розчин для лінз – рідина, яку обов’язково використовують для усіх типів виробів, окрім одноденних.

  Спеціалізована прозора вода виконує відразу дві важливі задачі. По-перше, вона необхідна для очей, щоб уникнути пересихання. Якщо користуватися нею щодня, не виникатиме неприємного відчуття стороннього тіла в оці, а сама оптика залишатиметься м’якою та еластичною. Також розчин потрібен для очищення від забруднень і знезараження, щоб уникнути інфікування очей.

  Головні характеристики розчину

  Правильне зберігання та постійне промивання контактної оптики необхідне для комфорту та здоров’я очей. Рідина для лінз зберігає усі властивості офтальмологічних виробів і додатково захищає від бактерій. Вона буває різною за складом – для виготовлення використовують водно-сольовий склад, схожий на сльозу людини, перекис водню (не для щоденного використання) та інші речовини.

  Вода для лінз містить органічні компоненти, повністю безпечні для очей. Вони не викликають небажаних реакцій, не подразнюють слизову оболонку, не погіршують зір. Водичка необхідна для контактних лінз, адже вони мають бути постійно добре зволоженими. В такому випадку зберігаються еластичність та оптимальна форма, що особливо важливо, коли людина багато часу проводить за комп’ютером.

  Розчин для контактних лінз потрібно використовувати замість звичайної води, адже тільки він допоможе регулярно дбати про чистоту контактної оптики. Завдяки оптимальному складу він забезпечує постійну та ефективну дезінфекцію. Перш ніж замовити ту чи іншу рідину, варто порадитись із лікарем, адже вони відрізняються за властивостями. Зокрема, важлива сумісність фізрозчину з матеріалами оптики.

  Як правильно користуватися

  Мало придбати рідину для лінз, важливо дотримуватися правил експлуатації. Процес залежить від того, як часто людина носить офтальмологічні вироби, на який термін експлуатації вони розраховані. Рідина для зберігання контактних лінз передбачає дотримання таких простих правил:

  • – якщо контактну оптику носять щодня, змінювати водичку потрібно з такою ж періодичністю. Одягнувши лінзи, потрібно відразу вилити розчин, у якому вони зберігалися;
  • – наливати воду в контейнер за мітками так, щоб вона повністю покривала офтальмологічні вироби. Щоразу перед нічним зберіганням важливо не доливати, а заливати повністю нову рідину;
  • – перш ніж покласти контактну оптику в контейнер, потрібно додати трохи розчину на долоню й потерти виріб. Це допоможе порушити біоплівку, яка утворюється на лінзі протягом дня, й дозволить провести дезінфекцію.

  Термін зберігання лінз не залежить від того, скільки разів їх одягали. Якщо немає часу або бажання постійно мити й зволожувати їх, щоденно змінювати розчин, варто придбати одноденні моделі. Вони не потребують догляду і після першого використання просто утилізуються. Для всіх інших типів контактної оптики – в тому числі кольорової – необхідно використовувати спеціальну воду.

  Купити в Києві розчин для лінз зручно в інтернет-магазині Okuliarova із самовивозом. Здійснюється також доставка по Україні до відділень Нової пошти. Якщо замовити й оплатити товар повністю на сайті, його доставлять безплатно.