Обмін та повернення

Відповідно до ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів», товар належної якості може бути повернутим протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня купівлі, якщо такий товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та ярлики (відсутні будь-які сколи, подряпини та інші механічні пошкодження).

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”. Згідно Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 липня 2005 року №360, поверненню не підлягають вироби медичного призначення належної якості (п. 16 Порядку).

Повернення товару належної якості можливе при пред’явленні споживачем розрахункового документа, виданого споживачеві разом з проданим товаром, або відтвореного на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (QR-коду), що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланого електронного розрахункового документа на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

ПОВЕРНЕННЯ СОНЦЕЗАХИСНИХ ОКУЛЯРІВ ТА ОПРАВ

Ви можете повернути сонцезахисні окуляри або оправу протягом 14-ти календарних днів з моменту придбання, якщо товар знаходяться в первісному стані без пошкоджень (подряпин, відколів). Для повернення вам необхідно звернутися до контактного центру для отримання подальших інструкцій. 

ПОВЕРНЕННЯ М’ЯКИХ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ, АКСЕСУАРІВ ДО НИХ, РОЗЧИНІВ І ЗВОЛОЖУЮЧИХ КРАПЕЛЬ

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16): контактні лінзи, засоби догляду за ними і розчини, належать до лікарських засобів і предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРИ ОТРИМАННІ 

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст Вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення або його частини безпосередньо в момент доставки, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки у своїй непошкодженій оригінальній упаковці.