Одноденні контактні лінзи

  Фільтри

    

   Бренди
   Базова кривизна (BC)
   Режим заміни
   UV фільтр

   Одноденні лінзи: кому підходять, як користуватися

   Якщо окуляри не підходять, або незручно носити їх щодня, можна вибрати інші засоби корекції зору. Одноденні лінзи більш зручні, у порівнянні з багаторазовими, адже їх не потрібно щодня обробляти чи стежити за терміном придатності. Вони працюють, як і класичні, тобто підвищують гостроту зору, але носяться протягом тільки одного дня.

   Одноразові контактні лінзи не спотворюють контурів при периферійному огляді, не потребують очищення та промивання. До них не купують розчини або контейнери для зберігання. Серед представлених варіантів на 1 день на сайті «Окулярова Майстерня» можна придбати офтальмологічні вироби з різним радіусом кривини та за іншими характеристиками.

   Кому підходять одноденні лінзи

   Засоби для корекції зору, розраховані на недовге носіння, зручні під час активного відпочинку, занять спортом, плавання, на особливих подіях. Купити одноденні лінзи варто, збираючись на вечірку або плануючи свято, адже вони допоможуть створити стильний образ без окулярів. Через максимум 8-10 годин їх просто знімають і викидають, щоб потім, за потреби, скористатися новими.

   Одноразові лінзи більш комфортні для тих, кому незручно носити тижневі або місячні через накопичення великої кількості жирів і білків у складі сльози. В такому випадку складно їх щодня мити й обробляти.

   Одноденки стануть чудовим рішенням у подорожі, коли немає можливості постійно проводити обробку й очищування. Їх купують, щоб активно займатися спортом – наприклад, бігати, тренуватися у спортзалі, плавати – без обмежень. Зручно носити такі моделі тим, хто знаходиться у запиленому, загазованому приміщенні. На сайті Okuliarova зручно придбати одноденні лінзи з доставкою по Україні у відділення Нової пошти. Можливий також самовивіз у Києві в магазинах бренду.

   Які головні переваги

   Щоденні контактні лінзи розраховані на недовге носіння. За ними не потрібно ретельно й часто доглядати, як за місячними або квартальними лінзами – достатньо просто зняти й викинути. Замовити одноразові лінзи для зору варто завдяки таким важливим плюсам:

   • – відсутність алергічних реакцій завдяки регулярній заміні – проблему подразнення слизової через неякісне очищення офтальмологічних засобів виключено;
   • – здатність «дихати» завдяки використанню силікон-гідрогелю;
   • – економія коштів – не потрібно купувати контейнери для зберігання чи розчини для очищення;
   • – безпечне використання для чутливої слизової оболонки;
   • – відсутність ризику поширення інфекцій.

   Перш ніж купити одноденні контактні лінзи, варто вивчити, як користуватися ними. Так, вони розраховані тільки на носіння вдень, на ніч їх не залишають на очах. Ці лінзи потрібно знімати максимум через 8-10 годин. Вибираючи контактні лінзи, звертають увагу на кількість води – якщо її достатньо, очі постійно будуть зволоженими.