Мультифокальні контактні лінзи

  Фільтри

    

   Бренди
   Базова кривизна (BC)
   Режим заміни
   UV фільтр

   Мультифокальні лінзи призначені для корекції зору хворих на пресбіопію. Це захворювання, яке спричинене ослабленням оптичних здібностей очей. Зазвичай такий стан виникає у людей старшого віку і є наслідком фізіологічного старіння. Якщо сказати простіше, то мультифокальні контактні лінзи допомагають впоратись із далекозорістю та деякими іншими патологіями, які розвиваються з віком.

   Що дає використання мультифокальних лінз

   Мультифокальні лінзи – це сучасна розробка офтальмологів. Такий вид корекції зору поєднує в собі переваги декількох видів монофокальних. За допомогою цих контактних лінз, придбати які можна в нашій мережі оптик «Окулярова майстерня», вдається бачити не лише предмети вдалині, але й на близькій та середній відстані. Всі ці функції зібрані в одній лінзі. Отже, зникає потреба носити з собою декілька пар окулярів.

   Існують наступні види таких коректорів зору, а саме:

   • – концентричні. У них чергуються кільцеподібні зони з певною оптичною щільністю. Це забезпечує чіткий зір на різній відстані. Такі лінзи відрізнятимуться за функціоналом центральної області. Тому перш ніж купити їх, варто уточнити цей момент;
   • – асферичні. Більш прогресивні, перехід від однієї зони до іншої плавний – від центру до периферії. Зазвичай область для корекції далекозорості в центрі лінз є фізіологічно правильною.

   Купити мультифокальні контактні лінзи зможете в Okuliarova. У нас доступні ціни, надається консультація фахівця. Він допоможе вибрати й замовити дійсно такі коректори зору, які дадуть змогу бачити ясніше й чіткіше на будь-якій відстані до об’єкта. Користуватись мультифокальними лінзами зручно, адже досягається корекція зору незалежно від типу порушення.

   Критерії вибору мультифокальних лінз

   Використання лінз буде комфортним лише за умови їх правильного вибору. Одразу треба сказати, що вартість таких коректорів дещо вища в порівняння з окулярами, однак вони мають багато переваг. Отже, основні критерії підбору:

   • – матеріал. Це може бути гідрогель та силікон-гідрогель. Перші відносно недорогі, однак їх потрібно щовечора знімати, оскільки вони мають низький показник повітропроникності. Другі дорожчі, але їх можна носити триваліший період, не знімаючи;
   • – режим носіння. Є денні, тобто потрібно на ніч знімати. Також представлені лінзи з пролонгованим та безперервним використанням. Вибирайте той чи інший варіант, враховуючи свої можливості щодо догляду за коректорами;
   • – терміни заміни. Одноденні розраховані на використання всього 1 день. Є також двотижневі, місячні та квартальні.

   Попередньо рекомендуємо відвідати офтальмолога, який визначить необхідну кількість діоптрій та радіус кривини коректорів.

   Ціна мультифокальних контактних лінз в нашому магазині цілком доступна. Оформити замовлення можна онлайн, у разі потреби надається консультація. Доставка в Києві та по всій Україні здійснюється транспортними компаніями.