Контактні лінзи на 3 місяці

  Фільтри

    

   Бренди
   Базова кривизна (BC)
   Режим заміни

   Контактні лінзи на 3 місяці: правила вибору, переваги

   Замість окулярів існують інші засоби для корекції зору, які можна носити щодня не відчуваючи дискомфорту. Контактні лінзи на 3 місяці призначені для більш довготривалого використання, у порівнянні з одноденними, двотижневими та іншими моделями. Їх знімають перед тим, як лягати спати, й утилізують після завершення терміну експлуатації.

   Тримісячні контактні лінзи називають також квартальними або моделями планової заміни. Протягом 3 місяців ці вироби забезпечують комфорт і покращують гостроту зору, не викликаючи подразнення й алергічних реакцій. Останнє можливо тільки за регулярного догляду.

   Особливості квартальних лінз

   Окуляри – не завжди зручний варіант, особливо під час активних тренувань, плавання, подорожей чи взимку. Лінзи на 3 місяці подобаються жінкам і чоловікам, адже за їх допомогою можна створювати будь-який повсякденний або святковий стиль. Для виготовлення такої оптики використовують гідрогель, матеріал, що містить до 55% вологи й ефективно захищає від дегідратації.

   Квартальні лінзи розраховані на тривале носіння, тому відрізняються підвищеною міцністю. Вони більш стійкі до механічних пошкоджень, проте користуватися ними краще з пінцетом, так зручніше щодня діставати виріб, а потім класти його на місце. Через 3 місяці оптику використовувати не можна – її потрібно замінити на нову. Гідрогелеві моделі не варто носити довше 8-10 годин, також обов’язково знімати на ніч.

   Контактні лінзи на дев’яносто днів потребують регулярного догляду. Щоб зберегти їхні властивості протягом усього терміну експлуатації, потрібно постійно проводити очищування від пилу, слідів косметики, білкових відкладень (вони містяться у сльозі). Для очищення потрібно купувати спеціальний розчин, звичайну воду використовувати не можна. Іноді можуть знадобитися додаткові ферментні очисники.

   Які головні переваги

   Лінзи квартальні для очей подбають про гостроту зору за короткозорості, далекозорості. Вони стануть оптимальним співвідношенням якості й ціни для тих, хто користується оптикою постійно. Серед основних плюсів для користувача варто виділити наступні:

   – достатня пружність та стійкість до щоденного використання й механічних пошкоджень;

   – забезпечення яскравого, контрастного зображення;

   – високий ступінь зволоженості – якщо носити оптику не довше 8-10 годин на день, вона забезпечить максимальний комфорт;

   – стійкість до зношування і забруднення;

   – можливість вибору в різних діоптріях та кривинах.

   Тримісячні лінзи Bausch and Lomb Optima FW легко пристосовуються до форми очей, за умови регулярного й правильного догляду не викликають дискомфорту. Окрім розчину для очищення, знадобиться також спеціальний контейнер для зберігання. Замовити й придбати все необхідне з доставкою по Україні або самовивозом у Києві зручно в інтернет-магазині Okuliarova.