Контактні лінзи на 1 місяць

  Фільтри

    

   Бренди
   Базова кривизна (BC)
   Режим заміни
   UV фільтр

   Лінзи на місяць: як вибрати, переваги

   Місячні лінзи стануть повноцінною заміною окулярів протягом 30 днів. Увесь цей час їх можна носити, за умов регулярної обробки та правильного зберігання (кожен вечір обробляти та мінімум на 4 години в залежності від розчину класти в контейнер). Тобто додатково до них потрібно купити спеціальний розчин і контейнер.

   Замовити контактні лінзи на місяць варто, коли незручно або не хочеться постійно носити окуляри. Ці засоби для корекції зору обов’язково знімають перед сном, ретельно очищають та кладуть у спеціальну ємність. Перш ніж придбати їх, варто проконсультуватися з офтальмологом – він допоможе вибрати лінзи з урахуванням індивідуальних особливостей.

   Як користуватися лінзами на 30 днів

   Для виготовлення використовують силікон-гідрогель і гідрогель. Перші вважаються «дихаючими» тому, що пропускають більше повітря, через це їх можна носити до 14 годин, не знімаючи. Гідрогелеві щомісячні моделі містять більше вологи, тому їх рекомендують тим, у кого діагностовано «синдром сухого ока». Вони більш доступні за ціною, проте носяться не довше 8 годин без перерви.

   Лінзи для зору на місяць потрібно регулярно очищати, тільки тоді вони подбають про здоров’я очей. Для цього знадобиться спеціальний розчин, який обов’язково купують разом із контейнером для зберігання. В залежності від частоти використання додатково проводиться дезінфекція виробу. Для чутливих очей знадобиться рідина з гіалуроновою кислотою.

   Місячні контактні лінзи не можна використовувати після завершення терміну придатності. Через тридцять днів їх утилізують. Щоб було зручніше доглядати за ними, варто додатково придбати пінцет – за його допомогою простіше дістати виріб із контейнера, а потім покласти знову у розчин. Для додаткового зволоження можна придбати спеціальні краплі, їх підбере лікар-офтальмолог.

   Чому варто купити: головні переваги

   Контактні лінзи тридцять днів не знімаючи зручніше носити, ніж одноденні або двотижневі, адже їх не потрібно так часто змінювати. Так, виходить добре зекономити на придбанні оптики. Серед інших переваг:

   • – просте використання. Достатньо придбати розчин, спеціальний контейнер для зберігання та пінцет для додаткової зручності;
   • – хороші оптичні характеристики. Щомісячні лінзи підвищують гостроту зору й забезпечують нормальний кут огляду завжди, коли в цьому є потреба;
   • – простота догляду. Ті, хто користується такими засобами давно, вже призвичаїлись очищати й дезінфікувати їх. Більше нічого робити не потрібно;
   • – широкий асортимент. Можна вибрати варіанти, які полегшать стан у випадку «синдрому сухого ока”.

   Щомісячні контактні лінзи бувають денними й пролонгованими. Останні можна не знімати і під час сну, проте вони також потребують регулярного очищення й дезінфекції. Замовити їх зручно в інтернет-магазині Okuliarova з доставкою по Україні Новою поштою або із самовивозом із магазинів у Києві.