Двотижневі лінзи

  Фільтри

    

   Бренди
   Базова кривизна (BC)
   Режим заміни
   UV фільтр

   Двотижневі лінзи: як носити, переваги

   Окрім окулярів, існує багато інших, не менш ефективних та комфортних засобів для корекції зору. Двотижневі лінзи – це різновид контактної корекції, розрахований на носіння не довше 14 днів. Їх призначають для покращення гостроти зору тим, хто страждає на короткозорість, далекозорість, астигматизм.

   Початківцям рекомендують вибирати саме такі лінзи. Контактні лінзи на два тижні зручно носити протягом дня й знімати перед сном. Важливо не забувати обробляти їх, щоб уникнути забруднення та пересихання. Існують і пролонговані моделі, які можна не знімати, лягаючи спати. Термін носіння зменшується до 6 днів. На них зручно відпрацьовувати поводження з лінзами, щоб перейти на них на постійній основі.

   Як доглядати за двотижневими лінзами

   Засоби для корекції зору потребують ретельної уваги, тільки в такому випадку вони не втратять експлуатаційних властивостей. Двотижневі контактні лінзи необхідно очищати від білкових відкладень, присутніх у складі сльози, кожен день. Якщо цього не зробити, вони скоро перестануть виконувати головні функції. Крім того, під час носіння виникатиме дискомфорт, який призведе до погіршення зору.

   Для виготовлення лінз використовують силікон-гідрогель. Цей матеріал швидко пересихає, тому їх потрібно тримати в спеціальній рідині. Купити двотижневі лінзи краще відразу з розчином для них – за його допомогою зручно проводити промивання від накопичень білка, бруду та бактерій. Очищення є обов’язковою доглядовою процедурою.

   Лінзи, розраховані на чотирнадцять днів, потребують дезінфекції, її проводять хімічним, пероксидним способом. Таким чином вдається позбутися інфекцій та уникнути подразнень слизової оболонки під час носіння. Тримати лінзи на 14 днів потрібно в спеціальному контейнері, призначеному для зберігання. Цю ємність теж необхідно мити, тільки не звичайною водою, а спеціальними розчинами.

   Чому варто придбати двотижневі лінзи для очей

   Замовити такі офтальмологічні засоби пропонується за більш доступною ціною, ніж одноразові, й змінювати їх можна не так часто. Якщо точно дотримуватися правил догляду, проводити очищення й дезінфекцію, лінзи на 2 тижні забезпечать комфорт під час носіння. Серед основних переваг варто виділити:

   • – користь для здоров’я. Під час виготовлення використовують м’який матеріал, який добре пропускає кисень, тому не викликає подразнень і небажаних реакцій;
   • – просте використання. Лінзи на два тижні підходять тим, хто ніколи не користувався ними раніше, адже вони не ковзають по пальцю, їх легко знімати й одягати;
   • – безпечність. Через короткий термін використання білкові відкладення не накопичуються на поверхні в дуже великій кількості;
   • – економічність, якщо порівняти з одноразовою оптикою, яку потрібно змінювати щодня.

   Замовити засоби для корекції зору зручно в інтернет-магазині Okuliarova. Тут можна забрати товар самостійно в магазинах Києва або придбати лінзи з доставкою до відділень Нової пошти по Україні.