Контактні лінзи

  Фільтри

    

   Бренди
   Базова кривизна (BC)
   Режим заміни
   UV фільтр

   Лінзи для зору – зручний та сучасний засіб корекції. Вони бувають численних видів, тому люди з різними патологіями очей, використовуючи їх, зможуть повернути чіткість та яскравість картинки. Контактні лінзи – зручна заміна окулярам, яка не обмежує поле зору скельцями в оправі, ви буквально зможете бачити ширше.

   Що таке контактні лінзи та як вони працюють

   Контактні лінзи – коректори зору, виготовлені з прозорих матеріалів. Внутрішня поверхня їх перебуває в тісному контакті з рогівкою й повторює її форму. Зовнішня частина випукла, що й сприяє покращенню зору. Кількість людей у світі, які використовують лінзи для очей, сягає 125 млн, понад 50% – це молодь 12–25 років.

   Принцип роботи лінз практично такий самий, як окулярів: вони заломлюють світло й перенаправляють його на сітківку для корекції – заміщують головний фокус. У результаті зображення потрапляє прямо на сітківку. Вона сприймає його, обробляє та передає в зоровий нерв. Це забезпечує чіткість та ясність зору.

   Переваги та особливості використання

   Перед тим як купити лінзи для зору, пропонуємо дізнатися, які їхні основні переваги. До таких належать:

   • – природний зір. Дуже значна перевага – необмежений огляд, реальні кольори, вони не спотворюються. Те ж саме стосується відстаней та розмірів предметів. Тобто в лінзах відчуватимете себе, як людина зі 100% зором. Це досягається внаслідок покриття поверхні ока повністю;
   • – незалежність від погоди. Лінзи зможете носити в будь-яку пору року, незалежно від примх природи. Снігопад, хуртовина, дощ, туман, сильні пориви вітру – не проблема;
   • – свобода руху, у тому числі дуже активного. Бігайте, тренуйтесь, займайтесь буденними справами, та й загалом робіть те, що забажаєте;
   • – непомітність. Чимало людей при носінні окулярів відчувають психологічний дискомфорт, невпевненість. Використання лінз непомітно іншим, тому ніхто не дізнається про ваші проблеми з зором.

   Зазначимо ще й простоту підбору протисонцевих окулярів, які необхідно використовувати влітку. Також не виникає жодних проблем із тим, щоб підібрати лінзи під ваш стиль, – вони завжди доцільні.

   Причин замовити лінзи дуже багато, однак також варто знати й певні особливості цих коректорів зору. Врахуйте, що їм необхідний правильний догляд: промивання, зберігання в спеціальних контейнерах, вчасна заміна. Якщо не дотримуватись стандартних рекомендацій, є ризик розвитку алергічних реакцій.

   Види лінз та їхні особливості

   Купити контактні лінзи в Києві зможете в нашій мережі оптик «Окулярова майстерня», однак, перш ніж зробити вибір, рекомендуємо розібратись, які вони бувають. Перша класифікація стосується термінів носіння. Перед тим як придбати той чи інший варіант, ознайомтеся з їхніми особливостями. Конкретніше:

   • – одноденні – вони ще називають одноразовими, адже вдягаються зранку, а ввечері вже не миються, а викидаються. Це зручно, якщо немає можливості промивати лінзи та доглядати за ними. Ціна їх використання найвища, але ризик розвитку захворювань найнижчий;
   • – двотижневі. Розраховані максимум на 14 днів носіння, їх потрібно щовечора знімати та промивати. Лінзи на 2 тижні комфортні, адже приблизно за 14 днів утворюються значні накопичення біологічних забруднень, з якими вже важко впоратись;
   • – місячні. Призначені для використання протягом 30 днів. Важливо замовити коректор зору з матеріалу, який підходить для ваших очей;
   • – квартальні (тримісячні). У порівнянні з попередніми жорсткіші, тому їх краще купувати, якщо ваші очі вже звикли до лінз.

   Є різні варіанти коректорів зору залежно від режиму носіння. Наприклад, денні розраховані на те, щоб одягати їх удень, а ввечері знімати. У розчині повинні побути не менше ніж 8 годин. Лінзи гнучкого режиму можна не знімати до 2 днів. Це зручно, якщо тривалий час будете в дорозі. Коректори зору пролонгованого режиму носіння допускається до 7 днів не знімати. Безперервні – до 30 днів.

   Вказані режими можна застосувати лише за тих умов, що це допустимо за вашим станом здоров’я. Носіння всіх видів лінз, крім денних, потрібно узгоджувати з лікарем – консультація офтальмолога обов’язкова.

   Критерії вибору контактних лінз в Okuliarova

   Якщо вирішили придбати лінзи в нашому онлайн-магазині, враховуйте такі критерії:

   • – режим носіння. Беріть до уваги свій стиль життя та можливості догляду;
   • – періодичність заміни. Чим частіше потрібно міняти, тим нижчий ризик розвитку захворювань;
   • – матеріал. Від нього залежить повітропроникність. Найнижчий показник у гідрогелевих, а найвищий – у силікон-гідрогелевих;
   • – вологовміст. Це визначає комфортність носіння.

   Якщо у вас виникають складнощі з підбором, скористайтеся консультацією фахівця. Пропонуємо недорогі контактні лінзи від відомих виробників. Вартість можна дізнатися на нашому сайті. Доставка – по всій Україні.