Засоби для догляду

  Аксесуари для контактних лінз – обов’язкові атрибути, які потрібно придбати, якщо вибрали такий коректор зору. Засоби для догляду, представлені в цій категорії товарів нашої мережі оптик «Окулярова майстерня», допоможуть зручно та якісно доглядати за лінзами та зберігати їх. Наші ціни вас приємно здивують, а можливість отримати консультацію фахівця онлайн чи через телефон значно спростить вибір.

  Які аксесуари необхідні: огляд найважливіших

  Аксесуари для лінз – це насправді не дуже великий перелік позицій, але уявити використання коректорів без таких засобів неможливо. Зауважимо, що відсутність догляду або його неправильне проведення не лише сприяє дискомфорту для очей, але й унеможливлює використання контактних лінз. Основна причина – величезний спектр неприємних та больових відчуттів.

  Отже, щоб зручно користуватись коректорами, потрібні засоби догляду за контактними лінзами. В Okuliarova представлені такі аксесуари:

  • – контейнери – резервуари, призначені окремо для правої та лівої лінзи, які забезпечать зручне та герметичне зберігання. Оскільки вони розраховані на те, що всередину заливається рідина, то щільно закручуються, що запобігає протіканню;
  • – пінцети. Брати лінзи краще саме таким пристосуванням. Його вартість цілком доступна, а розміри компактні;
  • – розчин для лінз. У ньому здійснюється промивання та зберігання коректорів. Саме ця рідина заливається до контейнерів. Вона має в складі антибактеріальні компоненти, які допомагають прибрати біологічні відкладення з поверхні лінз. Ще одна функція – збереження показника вологості до наступного використання;
  • – зволожувальні краплі. Хоча вони можуть знадобиться не всім користувачам, однак мати їх під рукою варто. Ключове завдання – усунення сухості та дискомфорту в очах. Подібні препарати гарантують тривале зволоження та заспокоєння очей. Деякі з них можна використовувати, не знімаючи лінзи.

  Купити засіб для лінз краще за все одразу з коректорами – це допоможе запобігти виникненню больових відчув та інфекцій.

  Замовити засоби для лінз в «Окуляровій майстерні»

  Якщо ви шукаєте, де купити всі необхідні аксесуари для догляду за контактними лінзами, та ще й недорого, то вам точно до нас. Пропонуємо товари відомих виробників, які гарантують відмінну якість та безпечність.На нашому сайті представлені рідини та краплі різного об’єму, зможете вибрати ті, які підходять саме вам.

  Замовляйте через кошик у будь-який зручний час або телефонуйте нам. Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями, у тому числі по Києву, в Дніпро, Одесу, Чернігів та інші міста країни.